• Nieuwsbrief
  • Adverteren en contentmarketing
  • Contact
ITchannelPRO
  • Nieuws
  • Achtergrond
  • Evenementen
  • Video
  • Magazines
    • Alle Magazines
  • Vacatures
  • Personalia
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
ITchannelPRO
  • Nieuws
  • Achtergrond
  • Evenementen
  • Video
  • Magazines
    • Alle Magazines
  • Vacatures
  • Personalia
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
ITchannelPRO
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten

Enreach 1Banner_Marieke_Bita Capestone Capestone-1144x350 C-IT community

Netherlands Pavilion op Mobile World Congress

22-06-2021
2021-06-22-ICP-NL-MWC-400400
Deel op LinkedinDeel op FacebookDeel via WhatsappDeel via mail

Nederland is ook dit jaar via het traditionele Netherlands Pavilion vertegenwoordigd op het Mobile World Congress 2021 (MWC21). Het paviljoen met ruim 30 bedrijven, organisaties en overheden is de thuisbasis voor alle Nederlandse aanwezigen tijdens het grootste telecomevenement ter wereld. Het paviljoen biedt een uitgebreid programma met live en online events met topsprekers, een hybride opzet net als het MWC21 zelf.

Na een onderbreking van ruim een jaar als gevolg van de coronapandemie heeft de GSMA (GSM Association) als organisatie van het congres besloten om MWC dit jaar weer te organiseren. Het event zal naar schatting zo’n 30.000 of meer bezoekers aantrekken. Het Netherlands Pavilion is een vertrouwde plek voor Nederlandse bedrijven, organisaties, overheden en media en huisvest ook dit jaar weer diverse technologiebedrijven en publieke en private partners tijdens MWC21. Enterprise Summit is al vele jaren initiatiefnemer en organisator van het Netherlands Pavilion en heeft daartoe afspraken gemaakt met ruim 30 Nederlandse bedrijven en overheden. Enterprise Summit zal het Nederlandse programma  gedurende de komende drie edities tot en met 2023 van het Mobile World Congress coördineren en organiseren.

Programma NL MWC21

Enterprise Summit heeft een oranje programma opgezet dat op zondagmiddag 27 juni van start gaat met een officiële opening en een VIP kick-off diner voor de Nederlandse delegatie in Barcelona. Ook is het dan mogelijk om samen naar het Nederlands elftal te kijken in de achtste finales van het EK Voetbal. Alle dagen van het congres is er een uitgebreid inhoudelijk Nederlands programma, bekijk dat hier. Bijzondere vermelding verdienen de volgende Nederlandse inhoudelijke bijdragen tijdens MWC21: Connectivity as a Service: Trip to the Cloud (29 juni, 13-14 uur), NL Digital House 3.0 (29 juni, 15-17 uur) en Setting the Roadmap to 6G (30 juni, 11-12 uur). De congresdagen worden steeds afgesloten met een netwerkbijeenkomst op het Netherlands Pavilion. Donderdag 1 juli sluit het event.

Connected Impact NL Hub

De officiële hybride opening van het Nederlands Paviljoen en Programma NL MWC Barcelona wordt op maandag 28 juni verricht door beleidsverantwoordelijken in Barcelona, Den Haag en Madrid. Bijzonder onderdeel van het Nederlandse programma is de Social XR verbinding die op maandag 28 juni vanuit Nederland met Barcelona wordt gelegd via een speciale hybride Connected Impact NL Hub van The Hague Tech. Het speciale Connected Impact Programma maakt het mogelijk deel te nemen voor iedereen die Barcelona niet live kan bezoeken, maar wel wil aansluiten bij NL MWC21. Bekijk het programma hier.

Startup/scale-up evenement 4YFN

Het Netherlands Business Support Office Barcelona en de Nederlandse Ambassade in Madrid ondersteunen Nederlandse bedrijven met ambities op de Spaanse markt met marktinformatie, antwoorden op handelsvragen, het identificeren van zakelijke kansen en het contact met potentiële zakenpartners. 4YFN wordt dit jaar voor het eerst ook gehost in het Netherlands Pavilion. Voor startups en scale-ups organiseert 4YFN een aantrekkelijk programma tijdens MWC 2021 ​​waarbij startups, investeerders en bedrijven worden verbonden om samen nieuwe zakelijke ondernemingen te lanceren. In het Netherlands Pavilion worden technische innovaties van Nederlandse bodem getoond. Ook vertellen partners van het paviljoen over het Nederlandse ecosysteem voor startups. Lees meer over de startups op MWC 2021.

Mediapartner ITchannelPRO

ITchannelPRO is preferred mediapartner van Enterprise Summit, het Netherlands Pavilion en Program tijdens het Mobile World Congress 2021. ITchannelPRO zal voor, tijdens en na MWC21 verslag doen van het Netherlands Pavilion en haar partners door middel van interviews, artikelen, nieuwsberichten en video’s via de eigen site, nieuwsbrief en LinkedIn. Lees meer over ITchannelPRO.

Bron: Enterprise Summit

Tags: MWC2021

GerelateerdeBerichten

dick-van-schooneveld (MWC2021)

Startschot NL MWC 2022

2021/10/13
NL_Netherlands_MWC2021

Vooruitblik MWC22 en terugblik MWC Barcelona

2021/08/25
Volgend bericht
Zoom

Nuvias UC: ‘Zoom Phone is een kans voor het kanaal’

Uitgelichte Vacatures

TP-link-logo-400

TP-Link zoekt: Business Administration Specialist

door Rashid Niamat
15-07-2025
0

TP-link-logo-400

TP-Link zoekt: Inside Sales Executive

door Rashid Niamat
15-07-2025
0

TP-link-logo-400

TP-Link zoekt: Pre Sales Engineer

door Rashid Niamat
15-07-2025
0

Upcoming Event

NLconnect Breeduit Jaarcongres 2025

11-09-2025 - 20:00

Vision Unfold

23-09-2025 @ 13:00 , more

Smart Living Society: slimmer en vitaal thuiswonen

24-09-2025 - 19:30

Omada Solution X Partner Event 2025

10-09-2025 - 15:00

European Resilience Summit – Den Haag

14-10-2025 @ 10:00 , more
View All Events
Bekijk alle evenementen
itchannelpro logo

ITchannelPRO is hét kennisplatform voor de circa 10.000 Telecom en IT-business partners en geldt als de primaire informatiebron in het IT-kanaal in Nederland.

Overige publicaties
Circulaire IT
DatacenterWorks
InfosecurityMagazine
CloudWorks
Business & IT

Over ITchannelPRO

  • Over ITchannelPRO
  • Tip de redactie
  • Adverteren en contentmarketing
  • Nieuwsbrief
  • Abonneren
  • Adreswijziging doorgeven
  • Contact

Contact

Varenmeent 5
1218 AN Hilversum

035 204 1000
info@itchannelpro.nl

ITchannelPRO is onderdeel van LuteijnMedia BV

  • Privacybeleid
  • Algemene voorwaarden
  • Disclaimer
  • Colofon

© 2022 ITchannelPRO | Beheer: Growing Lemon

Altijd op de hoogte blijven?

Wil je niks missen? We houden je dagelijks op de hoogte van het laatste nieuws! Je kunt je aanmelden voor onze nieuwsbrieven door het formulier in te vullen.

Wil je de nieuwsbrief uiteindelijk toch niet meer ontvangen? Geen probleem! Je kunt je op elk moment weer afmelden.

Inschrijven
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
  • ‘Integratie Teams en Xelion geeft keuzevrijheid’
  • ‘Partners zijn de belangrijkste schakel’
  • Aboneren CloudWorks
  • Aboneren InfoSecurity Magazine
  • Abonneren
  • Abonneren Datacenter works
  • Adreswijziging doorgeven
  • Adverteren en contentmarketing
  • Adverteren in ITchannelPRO Magazine #1
  • bedankt voor het aanmaken van contact
  • Bedankt voor het aanmaken van een bericht
  • Bedankt voor het aanmaken van een nieuw evenement
  • Bedankt voor het aanmaken van een nieuwe vacature
  • Bedankt voor het abonneren op de nieuwsbrief
  • Bedankt voor het abonneren op ons Magazine
  • Bedankt voor het adverteren
  • Bedankt voor het tippen van de redactie
  • Bedankt voor het wijzigen van uw adres
  • Bedrijf
  • Bedrijf toevoegen
  • Bedrijvengids
  • CEO Jean-Paul Weterings van Exertis Benelux over Microsoft Teams:
  • Circulaire-IT magazine
  • Cloudworks magazine
  • Colofon
  • Compliant en veilig met Microsoft Teams
  • Contact
  • Cookie verklaring
  • Datacenter works magazine
  • De Nationale CyberSecurity Monitor 2020
  • Digitaal dossier
    • Benieuwd naar het ecosysteem van MS Teams?
    • Deelnemen aan het digitaal dossier rondom Circulaire IT?
  • Digitale telecomorganisatie
  • Disclaimer
  • Evenementen
  • Evenementen
  • Event Archive Item
  • Event Detail
  • GD Archive Item
  • Grote vraag naar Adoptify-ondersteuning van Microsoft 365 en MS Teams
  • Home
  • InfoSecurity Magazine
  • ITchannelPRO magazine
  • Jabra Evolve2-headsets zetten de nieuwe standaard
  • Locatie
  • Logitech & Microsoft: al veertig jaar een goed huwelijk
  • lorem20254
  • Lydis met Yealink koploper in MS Teams-hardware
  • Magazines
  • Nieuwsbrief
  • Nuvias UC; specialist bij uitstek
  • Over ITchannelPRO
  • Plaats een vacature
  • Place Archive Item
  • Place Detail
  • Places
  • Poly: de kracht achter waardevol menselijk contact en samenwerken​
  • Privacybeleid
  • Stapsgewijs overstappen van Skype for Business naar MS Teams is noodzaak
  • Start-up Anyroute biedt resellers platform met telefonie via Microsoft Teams
  • Telefonie of communicatie, het is een groot verschil
  • Terms and Conditions
  • ThemaTeam stelt het werkveld en de belevingswereld van medewerkers voorop
  • Tip de redactie
  • Vacature dashboard
  • Vacatures
  • Video
  • Visie Mark Meerbeek van Ditox op toekomst van (samen)werken
  • Voice-DNA voor de digitale werkplek
  • Whitepaper Nieuwe rol van het dealerkanaal in online marketing en sales
  • Wijzigen
  • Zoekpagina

© 2022 ITchannelPRO | Beheer: Growing Lemon