Data Expo 2025 | Waar data, AI, tech en business samenkomen

Ben jij klaar om met data het verschil te maken in jouw organisatie? Op 10 en 11 september 2025 vormt de Jaarbeurs Utrecht het hart van de Nederlandse datawereld tijdens Data Expo. De grootste vakbeurs voor data, AI en digital business.

Of je nu werkt aan geavanceerde algoritmes, verantwoordelijk bent voor de datastrategie van jouw organisatie of juist de eerste stappen zet richting datagedreven werken: Data Expo biedt dé tools, kennis en contacten om jouw datatransitie in een stroomversnelling te brengen. Ontmoet ruim 4.500 professionals, ontdek de nieuwste oplossingen van topmerken en laat je inspireren door 120+ sprekers die data in de praktijk écht laten werken.

Save the data en word onderdeel van hét event waar technologie, innovatie en business samenkomen.

Data Expo

📍Jaarbeurs Utrecht

📅10 en 11 september 2025

🎫Tickets beschikbaar vanaf juni

Over Data Expo

Data Expo ondersteunt professionals en organisaties bij het effectief datagedreven werken en de digitale transformatie. Met een krachtige combinatie van beursvloer en congresprogramma vol data-oplossingen, -kennis en -technologie, biedt het event inspiratie en expertise om te bouwen aan een succesvol datagedreven ecosysteem.

Het grootste data ecosysteem van Nederland

Datagedreven werken is geen nice to have meer, maar een noodzaak. Samenwerking tussen business- en data professionals is daarbij essentieel. Data Expo brengt deze werelden bij elkaar in één data ecosysteem. Hier ontmoet je:

Breng jouw oplossingen en expertise onder de aandacht

Data Expo is dé plek om jouw data-oplossingen onder de aandacht te brengen bij meer dan 4.500 data gedreven professionals uit het bedrijfsleven. Je ontmoet een zeer gerichte groep professionals die op zoek zijn naar praktische, actiegerichte oplossingen die direct het verschil maken in hun organisatie.

‘’Data Expo levert ons enorm veel waardevolle contacten op. Niet alleen met de bezoekers maar ook met andere exposanten. Bovendien krijgen we hier ook écht nieuwe inzichten’’ – Rik van der Wansem, Account Director bij Dataiku.

Meer weten over exposeren op Data Expo 2025?

Bezoek de website van Data Expo of neem contact met ons op. We vertellen je graag meer over de mogelijkheden!

Mobiele versie afsluiten