BusinessCom introduceert samen met Alcatel-Lucent Enterprise (ALE) Rainbow Webinar op de Nederlandse markt. Deze uitbreiding van het Rainbow-platform is ontwikkeld om business partners en hun klanten te helpen bij het organiseren van online bijeenkomsten, van interne vergaderingen tot grote publieke webinars.
De samenwerking tussen ALE en BusinessCom is hierbij belangrijk: ALE levert de technologie, terwijl BusinessCom zorgt voor de beschikbaarheid, begeleiding en ondersteuning richting partners. Zo kunnen partners Rainbow Webinar niet alleen aanbieden, maar kunnen klanten er ook zeker van zijn dat ze de juiste kennis en hulp krijgen om het succesvol in hun organisatie te gebruiken.
Wat betekent dit voor klanten?
Met Rainbow Webinar kun je online evenementen van verschillende omvang organiseren. Het platform schaalt automatisch mee, of je nu een kleine sessie hebt met een paar collega’s of een groot webinar met honderden deelnemers. Daarbij houdt het systeem rekening met verschillende soorten deelnemers: interne medewerkers, externe gasten of gastsprekers. Jij behoudt eenvoudig het overzicht en deelnemers kunnen zonder gedoe aansluiten.
Organisatoren krijgen toegang tot duidelijke en zeer eenvoudige beheertools. Je kunt evenementen plannen, beheren en volgen, terwijl sprekers en deelnemers soepel samenwerken via dezelfde omgeving. Omdat het platform cloud-based is, heb je geen complexe installaties nodig. Dat maakt de inzet eenvoudig en laagdrempelig.
Waarom via BusinessCom?
Als Value Added Distributor (VAD) van ALE helpt BusinessCom zijn partners om Rainbow Webinar in te passen in een ‘Future proof portfolio’. Je kunt rekenen op ondersteuning bij implementatie, advies over toepassingen en begeleiding bij vragen van klanten. Op die manier kun jij inspelen op de groeiende behoefte, aan digitale samenwerking en hybride werken, zonder dat je daar zelf veel extra tijd of middelen voor hoeft vrij te maken.
Rainbow Webinar is vanaf nu beschikbaar via het Rainbow-platform. Wil je weten hoe je dit in kunt zetten bij jouw klanten of zelf ervaren hoe het werkt? Neem dan contact op met BusinessCom voor meer informatie.
Op de foto: Eelco Hollestelle (ALE) en Maikel Broecks (BusinessCom).