• Nieuwsbrief
  • Adverteren en contentmarketing
  • Contact
ITchannelPRO
  • Nieuws
  • Achtergrond
  • Evenementen
  • Video
  • Magazines
    • Alle Magazines
  • Vacatures
  • Personalia
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
ITchannelPRO
  • Nieuws
  • Achtergrond
  • Evenementen
  • Video
  • Magazines
    • Alle Magazines
  • Vacatures
  • Personalia
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
ITchannelPRO
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten

Capestone Capestone-1144x350 C-IT community 2025Enreach Enreach2025-10 2025Businesscom BusinessCom_Banner_1144x350_V02

Bij ons in de IT: Partnerevent Exertis in Breda

16-08-2022
Exertis-partnerevent202207
Deel op LinkedinDeel op FacebookDeel via WhatsappDeel via mail

Exertis Pro AV Benelux organiseerde op 9 juni na twee jaar weer een partnerevent voor ruim 180 businesspartners in Hotel Nassau in Breda. Christ-Jan Beljaars heette iedereen van harte welkom en had meteen een belangrijke aankondiging. Dick Engels is namelijk de nieuwe MD en vervangt Jean-Paul Weterings.

 

Exertis-partnerevent202207Die zagen we als buitenwacht niet aankomen, want Jean-Paul was ruim 17 jaar werkzaam bij de organisatie. Maar na diverse overnames door moederorganisatie DCC, waaronder die van Amacom, The Amazing Company en Keren, was er een dubbelfunctie ontstaan en gaat Dick dus verder als MD.

Amacom is een toonaangevende logistieke dienstverlener, gevestigd onder de rook van Den Bosch met 15.000 vierkante meter magazijnruimte en ruim 115 medewerkers. Het bedrijf voert 200 gerenommeerde merken; 1 op de 3 televisies in Nederland wordt door Amacom geleverd, aldus Dick.

Tijdens het partnerevent was er weer een compleet programma van presentaties en een partnerplein van 17 fabrikanten. Poly, Barco en NETGEAR waren de hoofdsponsors en daarmee ook te horen in de breakout-sessies.

Sergio Mandos vertelde over NETGEAR, dat de laatste jaren steeds meer een focus heeft op PRO AV en daarin een verbindende factor wil zijn. Sebastiaan Hoogstadt van Poly sprak over de beleving van deelnemers die niet lokaal aanwezig zijn bij een vergadering. Christophe vande Kerckhove van Barco had het over de hybride wereld en noemde daarbij de kansen en uitdagingen voor iedereen die weer teruggaat naar kantoor. Daarvoor is Barco Clickshare bedoeld.

Verder sprak trendwatcher Ruud Veltenaar over het benutten van kansen die je niet ziet. Brand ambassador Justin Groenefelt van Megami, een divisie van Amacom, was aanwezig met Primo, een polishing systeem voor mobiele telefoons om krasjes weg te halen en met ProtectionPro, een retailsysteem om screenprotectors aan te brengen. Nog veel dank voor de nieuwe protector.

Door de coronaperiode kon de 25e verjaardag van Exertis niet eerder worden gevierd en dus werd nu alsnog jubileumwijn uitgereikt aan alle aanwezigen. De dag eindigde met een stadswandeling door Breda en een diner voor alle partners. Christ-Jan en Cynthia Leest, dank weer voor de uitnodiging en de mooie fles jubileumwijn, we leggen hem nog even weg voor een speciaal moment.

 

(Dit artikel verscheen eerder in ITchannelPRO magazine nummer 3)

Tags: distributeurpartners

GerelateerdeBerichten

BusinessCom introduceert samen met Alcatel-Lucent Enterprise (ALE) Rainbow Webinar op de Nederlandse markt. Deze uitbreiding van het Rainbow-platform is ontwikkeld om business partners en hun klanten te helpen bij het organiseren van online bijeenkomsten, van interne vergaderingen tot grote publieke webinars. De samenwerking tussen ALE en BusinessCom is hierbij belangrijk: ALE levert de technologie, terwijl BusinessCom zorgt voor de beschikbaarheid, begeleiding en ondersteuning richting partners. Zo kunnen partners Rainbow Webinar niet alleen aanbieden, maar kunnen klanten er ook zeker van zijn dat ze de juiste kennis en hulp krijgen om het succesvol in hun organisatie te gebruiken. Wat betekent dit voor klanten? Met Rainbow Webinar kun je online evenementen van verschillende omvang organiseren. Het platform schaalt automatisch mee, of je nu een kleine sessie hebt met een paar collega’s of een groot webinar met honderden deelnemers. Daarbij houdt het systeem rekening met verschillende soorten deelnemers: interne medewerkers, externe gasten of gastsprekers. Jij behoudt eenvoudig het overzicht en deelnemers kunnen zonder gedoe aansluiten. Organisatoren krijgen toegang tot duidelijke en zeer eenvoudige beheertools. Je kunt evenementen plannen, beheren en volgen, terwijl sprekers en deelnemers soepel samenwerken via dezelfde omgeving. Omdat het platform cloud-based is, heb je geen complexe installaties nodig. Dat maakt de inzet eenvoudig en laagdrempelig. Waarom via BusinessCom? Als Value Added Distributor (VAD) van ALE helpt BusinessCom zijn partners om Rainbow Webinar in te passen in een ‘Future proof portfolio’. Je kunt rekenen op ondersteuning bij implementatie, advies over toepassingen en begeleiding bij vragen van klanten. Op die manier kun jij inspelen op de groeiende behoefte, aan digitale samenwerking en hybride werken, zonder dat je daar zelf veel extra tijd of middelen voor hoeft vrij te maken. Rainbow Webinar is vanaf nu beschikbaar via het Rainbow-platform. Wil je weten hoe je dit in kunt zetten bij jouw klanten of zelf ervaren hoe het werkt? Neem dan contact op met BusinessCom voor meer informatie. Op de foto: Eelco Hollestelle (ALE) en Maikel Broecks (BusinessCom).

BusinessCom en Alcatel-Lucent Enterprise introduceren Rainbow Webinar

2025/10/22
Dress Up Banner 8 -

BusinessCom lanceert Dress Up Incentive

2025/10/16
Volgend bericht
Whitesky Acronis

Backupsky.cloud: de Acronis-reseller van whitesky.cloud

Uitgelichte Vacatures

TP-link-logo-400

TP-Link zoekt: Business Administration Specialist

door Rashid Niamat
15-07-2025
0

TP-link-logo-400

TP-Link zoekt: Inside Sales Executive

door Rashid Niamat
15-07-2025
0

TP-link-logo-400

TP-Link zoekt: Pre Sales Engineer

door Rashid Niamat
15-07-2025
0

Upcoming Event

Elevator Pitch Event Telecom Society

19-11-2025 - 21:00

IT Infra 2025: kennis, inspiratie en netwerken

26-11-2025 - 17:00

Fiber Vakdag 2025

05-11-2025 - 18:00

Cloud Expo – Houten

03-12-2025 @ 10:00 , more

Jaarcongres Circulaire-IT Nederland

12-11-2025 - 18:00
View All Events
Bekijk alle evenementen
itchannelpro logo

ITchannelPRO is hét kennisplatform voor de circa 10.000 Telecom en IT-business partners en geldt als de primaire informatiebron in het IT-kanaal in Nederland.

Overige publicaties
Circulaire IT
DatacenterWorks
InfosecurityMagazine
CloudWorks
Business & IT

Over ITchannelPRO

  • Over ITchannelPRO
  • Tip de redactie
  • Adverteren en contentmarketing
  • Nieuwsbrief
  • Abonneren
  • Adreswijziging doorgeven
  • Contact

Contact

Varenmeent 5
1218 AN Hilversum

035 204 1000
info@itchannelpro.nl

ITchannelPRO is onderdeel van LuteijnMedia BV

  • Privacybeleid
  • Algemene voorwaarden
  • Disclaimer
  • Colofon

© 2022 ITchannelPRO | Beheer: Growing Lemon

Altijd op de hoogte blijven?

Wil je niks missen? We houden je dagelijks op de hoogte van het laatste nieuws! Je kunt je aanmelden voor onze nieuwsbrieven door het formulier in te vullen.

Wil je de nieuwsbrief uiteindelijk toch niet meer ontvangen? Geen probleem! Je kunt je op elk moment weer afmelden.

Inschrijven
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
  • ‘Integratie Teams en Xelion geeft keuzevrijheid’
  • ‘Partners zijn de belangrijkste schakel’
  • Aboneren CloudWorks
  • Aboneren InfoSecurity Magazine
  • Abonneren
  • Abonneren Datacenter works
  • Adreswijziging doorgeven
  • Adverteren en contentmarketing
  • Adverteren in ITchannelPRO Magazine #1
  • bedankt voor het aanmaken van contact
  • Bedankt voor het aanmaken van een bericht
  • Bedankt voor het aanmaken van een nieuw evenement
  • Bedankt voor het aanmaken van een nieuwe vacature
  • Bedankt voor het abonneren op de nieuwsbrief
  • Bedankt voor het abonneren op ons Magazine
  • Bedankt voor het adverteren
  • Bedankt voor het tippen van de redactie
  • Bedankt voor het wijzigen van uw adres
  • Bedrijf
  • Bedrijf toevoegen
  • Bedrijvengids
  • CEO Jean-Paul Weterings van Exertis Benelux over Microsoft Teams:
  • Circulaire-IT magazine
  • Cloudworks magazine
  • Colofon
  • Compliant en veilig met Microsoft Teams
  • Contact
  • Cookie verklaring
  • Datacenter works magazine
  • De Nationale CyberSecurity Monitor 2020
  • Digitaal dossier
    • Benieuwd naar het ecosysteem van MS Teams?
    • Deelnemen aan het digitaal dossier rondom Circulaire IT?
  • Digitale telecomorganisatie
  • Disclaimer
  • Evenementen
  • Evenementen
  • Event Archive Item
  • Event Detail
  • GD Archive Item
  • Grote vraag naar Adoptify-ondersteuning van Microsoft 365 en MS Teams
  • Home
  • InfoSecurity Magazine
  • ITchannelPRO magazine
  • Jabra Evolve2-headsets zetten de nieuwe standaard
  • Locatie
  • Logitech & Microsoft: al veertig jaar een goed huwelijk
  • lorem20254
  • Lydis met Yealink koploper in MS Teams-hardware
  • Magazines
  • Nieuwsbrief
  • Nuvias UC; specialist bij uitstek
  • Over ITchannelPRO
  • Plaats een vacature
  • Place Archive Item
  • Place Detail
  • Places
  • Poly: de kracht achter waardevol menselijk contact en samenwerken
  • Privacybeleid
  • Stapsgewijs overstappen van Skype for Business naar MS Teams is noodzaak
  • Start-up Anyroute biedt resellers platform met telefonie via Microsoft Teams
  • Telefonie of communicatie, het is een groot verschil
  • Terms and Conditions
  • ThemaTeam stelt het werkveld en de belevingswereld van medewerkers voorop
  • Tip de redactie
  • Vacature dashboard
  • Vacatures
  • Video
  • Visie Mark Meerbeek van Ditox op toekomst van (samen)werken
  • Voice-DNA voor de digitale werkplek
  • Whitepaper Nieuwe rol van het dealerkanaal in online marketing en sales
  • Wijzigen
  • Zoekpagina

© 2022 ITchannelPRO | Beheer: Growing Lemon