• Nieuwsbrief
  • Adverteren en contentmarketing
  • Contact
ITchannelPRO
  • Nieuws
  • Achtergrond
  • Evenementen
  • Video
  • Magazines
    • Alle Magazines
  • Vacatures
  • Personalia
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
ITchannelPRO
  • Nieuws
  • Achtergrond
  • Evenementen
  • Video
  • Magazines
    • Alle Magazines
  • Vacatures
  • Personalia
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
ITchannelPRO
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten

Enreach 1Banner_Marieke_Bita Capestone Capestone-1144x350 ERSDH ESR-1144x350

Attic van Zolder.io voor CSPs per direct leverbaar

Office 365 en Azure Active Directory continue veilig houden was nog nooit zo makkelijk

01-11-2022
Attic_Icon
Deel op LinkedinDeel op FacebookDeel via WhatsappDeel via mail

Microsoft Cloud Solutions Providers (CSPs) kunnen per direct gebruik maken van Attic, de slimme app van Zolder.io. Attic is volledig Nederlandstalig en maakt het veilig houden van Office 365 en Azure Active Directory omgevingen een stuk eenvoudiger.

Complex

Attic_IconWie Office 365 en Azure Active Directory omgevingen beheert voor zijn klanten weet dat het up to date houden daarvan complex is. Dit komt omdat beheerders en gebruikers veel opties hebben. Daar het overzicht over houden is al een uitdaging. Daarnaast neemt met de groei van het aantal diensten ook het aantal kwetsbaarheden toe. Er is steeds meer kennis nodig om de juiste aanpassingen te kunnen doorvoeren.

Attic van Zolder.io

Attic is een baanbrekende oplossing van het Nederlandse Security bedrijf Zolder.io. Mede-oprichter en MD Erik Remmelzwaal: “Zolder.io is ontstaan omdat we zagen dat het beheer van de Microsoft cloudplatformen alsmaar moeilijker wordt. Op basis van onze jarenlange ervaring in de sector weten we als geen ander waartoe dit kan leiden. Daarom zijn we op zoek gegaan naar een oplossing die de taak van beheerders een stuk makkelijker maakt en meer veiligheid levert.”

Dit heeft geleid tot Attic, gemaakt en onderhouden door een team dat al meer dan 20 jaar actief is met security. Attic is een app die proactief meldingen naar de beheerders stuurt als er nieuwe kwetsbaarheden bekend zijn en daarbij ook direct aangeeft hoe die te verhelpen zijn. “Een fix kan letterlijk met een druk op de knop worden uitgerold voor het hele platform,” vertelt Erik. “We geven via Attic ook heldere adviezen, die voor iedereen te begrijpen zijn. Attic is een vorm van continuous security testing, want dit alles gebeurt op 24/7/365 basis.”

Attic voor CSP

Attic bestaat inmiddels al twee jaar en tot voor kort richtte Zolder.io zich op eindgebruikers. Het bedrijf heeft naast bedrijven ook overheden, onderwijs- en zorginstellingen als klant. Erik: “Dat zijn klanten die allemaal over eigen IT beheerders beschikken. Omdat we steeds bekender worden, krijgen we vaker de vraag of we de dienst leveren aan externe beheerders. Dan heb je het over een MSP, of in Microsoft termen: CSP. Zij hebben natuurlijk ook veel interesse. De app zorgt ervoor dat ze sneller reageren en de clouddiensten van hun klanten beter kunnen beveiligen. Daarvoor hoeven ze zelf niet uren te investeren in met name de security kennis en die vervolgens bij te houden.”

Attic pusht de meldingen én oplossingen. Het zorgt voor een verdere automatisering van het beheer. De CSP bespaart daardoor tijd, terwijl de kwaliteit die hij levert toeneemt. Daarmee is hij ook al voorbereid op de komst van NIS2. Die Europese regels zullen er namelijk toe leiden dat klanten kwaliteitseisen voor security moeten gaan stellen aan de IT dienstverleners.”

Zolder-Attic-CSP-screenshot

Scherpe prijs

“Attic is een bestaand en gedegen product. Door het product als basis te nemen kunnen we deze nieuwe variant tegen een scherpe prijs aan de CSP leveren,” geeft Erik aan. Met een vanaf prijs van 40 Euro per maand per tenant is deze versie van Attic inderdaad zeer aantrekkelijk geprijsd. Voor dat bedrag kan de gebruiker ook terugvallen op de expertise van Zolder.io als hij er zelf even niet uitkomt. Zolder zal als een Controlpanel Vendor nooit contact op nemen met de eindgebruikers of hen ondersteunen. De CSP houdt als enige het contact met zijn gebruikers.

Attic op TBX

Zolder.io presenteert Attic voor CSPs de komende dagen op TBX in Utrecht. Op de stand 1.C001 worden demonstraties gegeven. Erik houdt op zowel de woensdag als donderdag van 11:45 tot 12:15 in het Masterclass Theater 1 talks over het “Harden & Monitor your Microsoft 365 tenant”. De beide talks zijn nadrukkelijk ook bedoeld voor CSPs.

Tags: cybersecuritymicrosoft 365

GerelateerdeBerichten

aeroflot

Cyberaanval door achterhalen wachtwoord legt Aeroflot plat

2025/07/29

Jaarbeurs/Cybersec Netherlands en LuteijnMedia slaan de handen ineen

2025/07/22
Volgend bericht
intel

De markt voor laptops en chromebooks is in elkaar geklapt

Uitgelichte Vacatures

TP-link-logo-400

TP-Link zoekt: Business Administration Specialist

door Rashid Niamat
15-07-2025
0

TP-link-logo-400

TP-Link zoekt: Inside Sales Executive

door Rashid Niamat
15-07-2025
0

TP-link-logo-400

TP-Link zoekt: Pre Sales Engineer

door Rashid Niamat
15-07-2025
0

Upcoming Event

ArrowFest 2025

02-10-2025 - 22:00

NLconnect Breeduit Jaarcongres 2025

11-09-2025 - 20:00

Vision Unfold

23-09-2025 @ 13:00 , more

Smart Living Society: slimmer en vitaal thuiswonen

24-09-2025 - 19:30

Omada Solution X Partner Event 2025

10-09-2025 - 15:00
View All Events
Bekijk alle evenementen
itchannelpro logo

ITchannelPRO is hét kennisplatform voor de circa 10.000 Telecom en IT-business partners en geldt als de primaire informatiebron in het IT-kanaal in Nederland.

Overige publicaties
Circulaire IT
DatacenterWorks
InfosecurityMagazine
CloudWorks
Business & IT

Over ITchannelPRO

  • Over ITchannelPRO
  • Tip de redactie
  • Adverteren en contentmarketing
  • Nieuwsbrief
  • Abonneren
  • Adreswijziging doorgeven
  • Contact

Contact

Varenmeent 5
1218 AN Hilversum

035 204 1000
info@itchannelpro.nl

ITchannelPRO is onderdeel van LuteijnMedia BV

  • Privacybeleid
  • Algemene voorwaarden
  • Disclaimer
  • Colofon

© 2022 ITchannelPRO | Beheer: Growing Lemon

Altijd op de hoogte blijven?

Wil je niks missen? We houden je dagelijks op de hoogte van het laatste nieuws! Je kunt je aanmelden voor onze nieuwsbrieven door het formulier in te vullen.

Wil je de nieuwsbrief uiteindelijk toch niet meer ontvangen? Geen probleem! Je kunt je op elk moment weer afmelden.

Inschrijven
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
  • ‘Integratie Teams en Xelion geeft keuzevrijheid’
  • ‘Partners zijn de belangrijkste schakel’
  • Aboneren CloudWorks
  • Aboneren InfoSecurity Magazine
  • Abonneren
  • Abonneren Datacenter works
  • Adreswijziging doorgeven
  • Adverteren en contentmarketing
  • Adverteren in ITchannelPRO Magazine #1
  • bedankt voor het aanmaken van contact
  • Bedankt voor het aanmaken van een bericht
  • Bedankt voor het aanmaken van een nieuw evenement
  • Bedankt voor het aanmaken van een nieuwe vacature
  • Bedankt voor het abonneren op de nieuwsbrief
  • Bedankt voor het abonneren op ons Magazine
  • Bedankt voor het adverteren
  • Bedankt voor het tippen van de redactie
  • Bedankt voor het wijzigen van uw adres
  • Bedrijf
  • Bedrijf toevoegen
  • Bedrijvengids
  • CEO Jean-Paul Weterings van Exertis Benelux over Microsoft Teams:
  • Circulaire-IT magazine
  • Cloudworks magazine
  • Colofon
  • Compliant en veilig met Microsoft Teams
  • Contact
  • Cookie verklaring
  • Datacenter works magazine
  • De Nationale CyberSecurity Monitor 2020
  • Digitaal dossier
    • Benieuwd naar het ecosysteem van MS Teams?
    • Deelnemen aan het digitaal dossier rondom Circulaire IT?
  • Digitale telecomorganisatie
  • Disclaimer
  • Evenementen
  • Evenementen
  • Event Archive Item
  • Event Detail
  • GD Archive Item
  • Grote vraag naar Adoptify-ondersteuning van Microsoft 365 en MS Teams
  • Home
  • InfoSecurity Magazine
  • ITchannelPRO magazine
  • Jabra Evolve2-headsets zetten de nieuwe standaard
  • Locatie
  • Logitech & Microsoft: al veertig jaar een goed huwelijk
  • lorem20254
  • Lydis met Yealink koploper in MS Teams-hardware
  • Magazines
  • Nieuwsbrief
  • Nuvias UC; specialist bij uitstek
  • Over ITchannelPRO
  • Plaats een vacature
  • Place Archive Item
  • Place Detail
  • Places
  • Poly: de kracht achter waardevol menselijk contact en samenwerken
  • Privacybeleid
  • Stapsgewijs overstappen van Skype for Business naar MS Teams is noodzaak
  • Start-up Anyroute biedt resellers platform met telefonie via Microsoft Teams
  • Telefonie of communicatie, het is een groot verschil
  • Terms and Conditions
  • ThemaTeam stelt het werkveld en de belevingswereld van medewerkers voorop
  • Tip de redactie
  • Vacature dashboard
  • Vacatures
  • Video
  • Visie Mark Meerbeek van Ditox op toekomst van (samen)werken
  • Voice-DNA voor de digitale werkplek
  • Whitepaper Nieuwe rol van het dealerkanaal in online marketing en sales
  • Wijzigen
  • Zoekpagina

© 2022 ITchannelPRO | Beheer: Growing Lemon