Aid Ahmic versterkt Dustin als lead van VP voor MKB sales in de Benelux per 1 september

Aid Ahmic DustinAid heeft een lange staat van verdienste in het IT kanaal. Aid werkte eerder als manager commercial bij Centralpoint (3 jaar) en daarvoor in meerdere functies bij Infotheek. Recent is hij door Morten Jakobi Executive VP SMB Benelux, Dustin Group gevraagd het teams van Dustin voor de MKB markt in de Benelux te komen versterken.

Doel is voor die brede en interessante marktsegment dé complete IT-partner te worden. Aid heeft uitgebreide kennis van deze markt. Sinds het afgelopen najaar was hij als consultant reeds betrokken bij het opstellen van de nieuwe plannen.

Nu de plannen klaar zijn en moeten worden omgezet is het logisch een beroep te blijven doen op zijn expertise. Aid zal daarom als lead en VP van de MKB sales voor deze regio Dustin komen versterken.

De succesvolle aanpak van Dustin in de Nordics is gebaseerd op de combinatie van e-commerce en transactionele sales. Aid en zijn collega’s bij Dustin zullen dit model nu ook in de Benelux gaan uitrollen.

Personalia
Laatste nieuws
Magazine
Evenementen
sep
02
17:00 - 21:30 - La Cantina, Scheveningen
17:00 - 21:30 | La Cantina, Scheveningen
sep
04
09:00 - 17:00 - Online
09:00 - 17:00 | Online
sep
09
13:00 - 21:00 - Mereveld
13:00 - 21:00 | Mereveld
Vacatures
Q data solutions
Den Bosch
TP-Link
Nieuwegein
TP-Link
Nieuwegein