Hallo, de ICT-partner voor het MKB in Nederland bundelt de krachten bundelt met Slim Telecom & IT. Deze gevestigde naam in Noord-Brabant is al jaren een vertrouwd adres voor communicatie- en IT-oplossingen voor het MKB. Met deze toevoeging viert Hallo meteen haar 25ste partnership binnen het netwerk van aangesloten IT- en telecompartners.
Hallo en Slim Telecom & IT
Hallo en Slim Telecom & IT zien samen volop mogelijkheden om hun klanten nog beter van dienst te zijn. Door kennis en middelen te bundelen, kunnen ze niet alleen een uitgebreider en krachtiger dienstenpakket aanbieden, maar ontstaan er ook meer kansen voor medewerkers om zich te ontwikkelen en door te groeien.
Het model van Hallo
Hallo richt zich op het ondersteunen van aangesloten IT- en telecomservicepartners in hun volgende groeifase. Daarbij wordt al jarenlang fors geïnvesteerd in automatisering, harmonisatie, innovatie en versimpeling. Dankzij dit centrale technologieplatform – dat inmiddels volop gebruikmaakt van AI – kunnen partners hun dienstverlening verbreden, hun bedrijfsvoering professionaliseren en medewerkers laten focussen op het bieden van uitstekende service aan klanten. Nieuwe bedrijven die onderdeel worden van Hallo integreren volledig binnen dit model, waardoor expertise, technologie en mensen echt samenkomen. Zo ontstaat één sterk geheel dat niet alleen de voordelen verder vergroot, maar ook zorgt dat we als collectief veel krachtiger in de markt staan. Het nieuwe partnership met Slim Telecom & IT maakt het mogelijk om deze voordelen verder te benutten en slimmer gebruik te maken van gedeelde middelen, resources en technologieën.
(bron)