Van Lom verlaat Kaspersky

Martijn van Lom, sinds 2019 general manager Northern Europe bij Kaspersky, heeft zijn vertrek bekend gemaakt op LinkedIn.In zijn vorige functie was van Lom als general manager Benelux & Nordics vele jaren verantwoordelijk de business van Kaspersky in de Benelux en de Scandinavische landen.

“Ik was op zoek naar nieuwe uitdagingen en een nieuw avontuur en daarom heb ik besloten om Kaspersky te verlaten”, aldus Van Lom. “Ik kijk terug op een geweldig avontuur met veel hoogtepunten en herinneringen.”

Van Lom is enkele jaren geconfronteerd met een Nederlandse overheid die plotseling in navolging van Amerikaans beleid een verbod uitsprak voor het gebruik van Kaspersky antivirussoftware door overheidsinstellingen. Daartegen heeft Van Lom zich altijd fel verzet.

Personalia
Laatste nieuws
Magazine
Evenementen
sep
02
17:00 - 21:30 - La Cantina, Scheveningen
17:00 - 21:30 | La Cantina, Scheveningen
sep
04
09:00 - 17:00 - Online
09:00 - 17:00 | Online
sep
09
09:30 - 17:00 - Utrecht
09:30 - 17:00 | Utrecht
Vacatures
Q data solutions
Den Bosch
TP-Link
Nieuwegein
TP-Link
Nieuwegein