Dat cybersecurity belangrijk is blijkt wel uit de grote hoeveelheid nieuwsberichten de afgelopen maanden, weken en dagen. Ransomware-aanvallen op het MKB, toenemende NIS2-druk en AI-gedreven dreigingen laten zien hoe snel het speelveld verandert. Juist daarom organiseert OpenText Cybersecurity een partnerdag voor MSP’s en MSSP’s in Nederland. Geen standaard productupdate, maar een dag waarin strategie, technologie en praktijk samenkomen.
Wat kun je verwachten?
- De laatste cybersecuritytrends binnen het SMB-segment en de impact van AI op moderne aanvalstechnieken
- Praktische inzichten in hoe partners omgaan met het groeiende tekort aan securityspecialisten
- De verschuiving naar “security-as-a-service” en wat klanten vandaag verwachten van hun IT-partner
- Het OpenText Secure Cloud-portaal voor schaalbare, maandelijks afrekenbare securitydiensten
- Geïntegreerde bescherming van endpoints, Microsoft 365, SaaS-omgevingen, backup en dataretentie
- Een doorkijk in de verdere ontwikkelingen en roadmap van het Secure Cloud-platform
- Eén geïntegreerde aanpak voor detectie, preventie en herstel, gericht op eenvoud, voorspelbaarheid en maximale bescherming
In de middag bezoeken we het high performance centrum van Team Visma | Lease a Bike, waar IT, data en AI dagelijks het verschil maken tussen winnen en verliezen. Bastiaan van der Laar neemt ons mee in hoe technologie prestaties op topniveau mogelijk maakt, inclusief een exclusieve rondleiding. De dag is volledig verzorgd inclusief lunch, borrel en bites.
Er zijn nog enkele plekken beschikbaar. Meld je aan via: https://lp.cybersecurity.opentext.com/partner-day-nl-may2026.html